AVM standı banner

 

3-Kullanım yerlerıne göre standlar:


a ) Masa Üstü Standları
Genellikle eczane , kozmetik reyonları ve büyük alışveriş merkezlerinde kasa yanında bulunan boyları azami 60 cm ye kadar çıkabilen, çok fazla yer kaplamaması tercih edilen stant çeşitleridir. Pleksi bu tarz imalatlarda çok fazla kullanılır. Fakat Stant Dünyası tamamı pleksiden yapılan standların yüksek fiyatlarına alternatif olarak ahşap ve pleksiyi en şık şekilde bir araya getirerek daha cazip fiyat tekliflerini sizlere sunabilmektedir. Bu konu 3 boyutlu tasarım sonrası fiyatlandırmada en az bir kere de olsa gündeme gelmektedir. Müşterilerimiz bazen komple pleksi standları pahalı bulabiyor ve fiyatı indirme çalışmaları aşamasında bizden böyle bir çalışma yapmamızı isteyebiliyor.
b )  Boy Standları
Boyları 200 cm ye kadar çıkabilen, daha geniş ve yer tasarrufu gerektirmeyen yerler için tercih edilen çoğunlukla Suntalaminant kullanılarak imal edilen stant çeşitleridir. Stant Dünyası bu tarz standlara küçük pleksi , folyo ve alüminyum detayları katarak standlarını eşsiz hale getirebiliyor. Müşterilerimiz çoğunlukla bu tarz standları demonte istemekte olup bu talepleri bizleri de demonte stant konusunda uzman sayılabilecek hale getirmiştir.
c )  Promotör Standları
Piyasaya sürülecek yeni markaların veya bazı köklü firmaların yeni ürünlerini sergilemek için kullandıkları , başlarında en az bir adet uzman satış elemanının bulunduğu standlardır. Promotör standları talebe göre hafif , demonte, çantalı , tekerli imal edilebilir. Fakat görselliği ve cazibesi arttıkça biraz önce saydığımız özelliklerden feragat gerektiren bir çalışmadır.Sitemizde değişik tasarımlar mevcuttur.
d )  AVM Standları
Büyük Alışveriş merkezlerinde belli ürünleri geçici bir dönem tanıtmak veya sürekli satışı hedeflenen ürünler için yapılan fuar standından küçük cazibesiyle müşterileri kendine çekebilmesi gereken standlardır. Bu tarz standlar demonte oldukları takdirde fuarlarda kiralanan küçük alanlar için de kullanılabilirler. Sitemizde örnekleri mevcuttur.
e )  Açık hava teşhir Standları
Açık havalarda , plajlarda ve Açık hava organizasyonlarında özellikle yaz aylarında kullanılan demonte olması büyük avantaj sağlayan standlardır. Bu tarz standlar her ne kadar yaz aylarında sergilenecek olsalar da yağmura karşı korumasıyla üretilmelidirler.
f ) Fuar Standları
Fuar standları stant sektörünün en gelişmiş ve en renkli tasarımlarını içerir. Kiralama ve satın alma yöntemleriyle hizmete sunulur. Stant Dünyası 2009 yılı itibariyle fuar standı hizmetine de başlamıştır. Tasarımdan imalatına kadar kendi bünyesinde gerçekleştirdiği çalışmaları demonte olarak hizmetinize sunmaktadır. Bu da size bir kere yaptıracağınız standınızı ufak tefek eklemelerle değişik fuar organizasyonlarındakullanma opsiyonu kazandırmaktadır.

Free business joomla templates
avm-standi-blog
avm-standi-link
avm-standi-twitter
avm-standi-plus
avm-standi-face